אודות

WhatsApp Image 2019-06-24 at 21.03.16

נעים מאד, שמי מירי ויזל

אני נשואה לאריק מעל עשרים וחמש שנים. אמא לעשרה ילדים, מהם שלושה ילדי אומנה.

מומחית ביעוץ ואימון ליחסים טובים החל ממציאת זוגיות דרך כל השלבים (הדרכת כלות ושיפור זוגיות) עד הרגע בו תחושו שזוגיות זה הדבר הכי שלם שיש.

כשבחרנו להיות משפחת אומנה לא ידעתי עד כמה הבחירה הזו תשפיע על הזוגיות שלי שהייתה זוגיות רגילה עד אז, ובזכות ההתמודדות המשותפת שלנו עם ילדים נוספים שהיו זקוקים לבית חם והורים יציבים, גילינו שאפשר וכדאי לשפר את הזוגיות ולהתקדם מזוגיות רגילה לזוגיות חזקה וטובה, מה שהביא אותי להסתקרן בכל מה שנוגע ליכולות של בני זוג לשפר את חייהם ואת הזוגיות שלהם.

כך יצאתי לשנה הראשונה כסטודנטית בקורס ליעוץ זוגי וסיימתי את לימודי כיועצת זוגית ב”מכון נתיבות” בהנהלת הרב משה ברלינר ואברהם כץ.

מאז סיימתי את לימודי כיועצת זוגית, המשכתי להתמקצע והוסמכתי כמאמנת מטעם “מכללת מעינות” בשיתוף לימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה.

בשנים אלו עבדתי בהתנדבות כשדכנית במקביל ללימודיי. בעבודה זו נחשפתי לקשיים האמתיים של בחורים ובחורות במציאת זוגיות, הבנתי שלא משנה מי בן או בת הזוג, הקושי למצוא זוגיות הולך וגדל ככל שהגיל גדל כל עוד חסרה ההבנה מהי זוגיות, מה ההבדל בין גברים לנשים, איך מנהלים תקשורת נכונה, איך פותרים קונפליקטים ביחד, ומהי באמת אהבה. זה השלב שבו הבנתי שהדרך האמתית והיחידה לעזור להם להתחתן ולחוות את הזוגיות שהם חולמים עליה צריכה להיעשות בדרך אחרת וכך התמחיתי באימון ייחודי למציאת זוגיות.

בנוסף, מתוך העבודה בשטח הבנתי שאחת הבעיות השכיחות  בנישואין היא חוסר שביעות הרצון ביחסים האינטימיים בין בני זוג דבר שמביא לקשיים יומיומיים במערכת הזוגית. מסקנה זו הביאה אותי להתמחות גם בתחום זה במסגרת לימודי יעוץ לחיי אישות  ב”מכון פועה” בשילוב “מכון נתיבות” בחסות אקדמאית של  היחידה ללימודי המשך של ביה”ס לעבודה סוציאלית באוניברסיטת בר אילן.

אני יודעת שעבודה על הזוגיות יכולה להיות פשוטה ואפשרית ושבסיס לחיים מאושרים מתחילים בזוגיות יציבה כי יחסים זה עניין של חיים.

היום, אחרי עבודה עם רווקות וזוגות, אני יודעת שאפשר ומותר להיות בזוגיות טובה. זה יותר פשוט ממה שה נראה.

אני מומחית בתחום הזוגי ומאמינה שזוגיות זה היצירה הכי שלמה ופשוטה שיש.

לשיחת בירור איך גם אתם יכולים להגיע לזוגיות שאתם חלמתם עליה, צרו קשר עכשיו.

צור קשר